İade Şartları

İade Şartları

İade Şartları

MADDE 6- CAYMA HAKKI 

Bu tip mallar Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik çerçevesinde ayrı tutulduğu ve niteliği gereği tüketildiği anda sona eren mallar olduğu için iade edilmeleri söz konusu değildir. Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakki başlıklı 7.maddesi 4.fikrasi c bendine göre; Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkini kullanamaz

MADDE 7- SİPARİŞ İPTAL 

7.1 Siparişlerinizde adres ve teslim tarihi değişiklikleri önceden verdiğiniz teslim saatinden en az 6 saat önce bildirilmelidir. Bildirilmemesi durumunda oluşacak sorunlardan SATICI sorumlu değildir.

7.2 Vermiş olduğunuz siparişin iptali ise ürünün hazırlanıp yola çıkmadan önceki aşamasında yapılabilmektedir. (ürününüzün durumunu siparişiniz esnasında verdiğiniz mail adresinize gönderilen aktivasyon kodu ile takip edebilir ya da  (0850) 480 68 68 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.)

7.3 Ücret iadesi işlemleri sırasında  ALICI’nın bilgilerini vermiş olduğu kredi kartının bağlı olduğu bankanın kural ve işleyişine bağlı gecikmelerden SATICI sorumlu değildir.

7.4 Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar sipariş bedeli ile sınırlıdır.

MADDE 8- DİĞER HÜKÜMLER

8.1- 18 yaşından küçük kişiler SATICI’dan alış-veriş yapamaz.
8.2- Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından SATICI sorumlu değildir

MADDE 9- YETKİLİ MAHKEME
9.1 İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile SATICI 'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.
9.2 Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.